در حال حاضر هیچ آگهی فعالی برای این شرکت وجود ندارد.

کشت و صنعت برنج کوروش


شرکت «کشت و صنعت برنج کوروش» به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی گلرنگ در سال ۱۳۹۶ تأسیس شده است. این شرکت با تکیه بر نیروی انسانی توانمند و متخصص و دانش‌محور اقدام به فعالیت در حوزه تولید و توزیع برنج ایرانی نموده و همیشه تولید محصولات مرغوب و متنوع و دسترسی آسان برای مصرف‌کنندگان را در سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است.

این شرکت با تکیه بر دانش و تجربه در صنعت برنج و تمرکز بر ارتقاء سلامت مشتریان، برنج خالص ایرانی با برندهای «فامیلا»، «آذوقه»، «ساحل‌کنار» و «اسپه» را به مشتریان عرضه کرده است.

با تکیه بر امکانات گروه صنعتی گلرنگ و کانال‌های فروش حرفه‌ای این گروه، کلیه محصولات شرکت کشت و صنعت برنج کوروش با تنوع، کیفیت بالا، قیمت رقابتی و پایین در سراسر کشور توزیع شده و مورد استقبال مصرف‌کنندگان برنج‌های با کیفیت ایرانی قرار گرفته است.
 

اطلاع از سایر فرصت های شغلی گروه صنعتی گلرنگ

گالری تصاویر

چشم انداز

دستیابی به جایگاه نخست کسب و کار برنج ایرانی با تکیه بر ارزش‌آفرینی پایدار

سال تاسیس

1396

تعداد سایت های تولیدی

1

آدرس

تهران، بلوار آفريقا، نرسيده به ميدان آرژانتين، جنب بانک حکمت، كوچه حكمت، پلاک ۲، کدپستی: ۱۵۱۶۹۵۵۶۱۱

ماموریت

شرکت کشت و صنعت برنج کوروش شرکتی فعال در حوزه‌ی تولید و توزیع با اتکا به نیروی انسانی دانش‌محور و با انگیزه، محصولاتی سالم، مرغوب و متنوع را در دسترسی مصرف‌کنندگان سراسر کشور قرار می‌دهد. شرکت سعی دارد با خلق ارزش‌افزوده به نیازهای ذینفعان پاسخ داده و در جهت ارتقای سطح سلامت و وفاداری مشتریان بکوشد.

تعداد کارکنان

24