در حال حاضر هیچ آگهی فعالی برای این شرکت وجود ندارد.

صنایع سلولزی ماریناسان


گروه صنعتی گلرنگ از سال ۱۳۸۰ با تولید دستمال كاغذی با نام تجاری سافتلن پا به عرصه صنعت سلولزی کشور گذاشته پس از سال‌ها تجربه در بازار با تصمیم مدیریت ارشد سازمان به صورت قاطعانه و علمی ،عزم به ایجاد تحول در این صنعت و ارائه محصولات متنوع و باکیفیت در سطح كشور و منطقه نمودند.
شركت صنایع سلولزی ماریناسان (سهامی خاص) در دی ماه ۱۳۸۶ در زمینه تولید محصولات سلولزی ثبت گردید و تا خردادماه ۸۸ فاز تحقیقاتی ـ مطالعاتی و تأمین ماشین‌آلات خود را پشت سر گذاشت.
در فاز اول، خطوط تولید دستمال كاغذی، دستمال حوله، دستمال توالت و نوار بهداشتی در بهمن‌ماه سال ۱۳۸۸ در شهرستان ساوه؛ و در فاز دوم، خط تولید پوشك كامل بچه در سال ۱۳۸۹ در شهرستان اشتهارد نصب و راه‌اندازی گردید.
 این دوره در صنایع سلولزی کشور تحولی عظیم قلمداد می‌گردد چرا که این واحد تولیدی بزرگ باهمت تیم علمی، اداری و اجرایی متخصص و نیز با بهره‌گیری از توان بالقوه گروه بزرگ صنعتی گلرنگ و تجارب ارزنده جناب آقای دكتر فضلی موفق به عرضه محصولات باکیفیت ،متنوع کاملاً بهداشتی ، بدون دخالت دست و تمام‌خودکار شد.
در حال حاضر ماریناسان با راه‌اندازی خط تولید پوشك كامل کاملاً خودکار در كارخانه دوم خود در شهرك صنعتی اشتهارد با ظرفیت و توان بسیار بالایی آماده ارائه بهترین فناوری در زمینه محصولات پوشك كامل بچه است.
برای اولین بار است كه به لحاظ مواد اولیه، فناوری تولید، محصولاتی با این كیفیت در اختیار نوزادان و كودكان دلبند كشور عزیزمان ایران قرار می‌گیرد
شركت ماریناسان با استفاده از آخرین و مجهزترین فناوری روز دنیا و بهره‌گیری از متخصص‌ترین و برجسته‌ترین نیروهای تولید و كنترل كیفیت ایران و خارجی، و نیز استفاده از بهترین مواد اولیه سعی نموده، بهترین محصول ممكن را هم تراز با بهترین برندهای خارجی برای مصرف‌کننده ایرانی تهیه و تولید نماید.
این شركت با بهره‌گیری از کارکنان متعهد و متخصص خود در جهت شناخت نیازهای حال و آینده مصرف‌کننده و تأمین آن، ایجاد رضایت مصرف‌کننده و خودكفایی بازار ایران در زمینه محصولات بهداشتی و سلولزی گام بر می‌دارد.
در حال حاضر دستمال كاغذی جعبه‌ای، دستمال توالت، دستمال حوله ، نوار بهداشتی بالدار و پوشك كامل بچه را تولید و به مصرف‌کنندگان معرفی نموده است. و به زودی سایر نیازهای بازار ایران در این صنعت به سبد محصولات اضافه خواهد شد.

اطلاع از سایر فرصت های شغلی گروه صنعتی گلرنگ

گالری تصاویر

گواهینامه های کیفی اخذ شده

ISO 9001:2015
گواهینامه GC Mark   برای تولید محصول در شرایط بهداشتی
گواهینامه GC Mark   در حوزه اعتماد سازی برند سافتلن

ماموریت

حضور در سبد سلامت خانوار با ارایه محصولات سلولزی بهداشتی در قالب آمیزه‌ای متمایز از کیفیت و قیمت از طریق به کارگیری فناوری‌های نوین و توسعه مستمر توانمندی‌های سرمایه انسانی

سال تاسیس

1386

تعداد کارکنان

480

چشم انداز

 شرکت صنایع سلولزی ماریناسان ، سازمانی فعال  و  پیشرو  در زمینه تولید و ارائه محصولات سلولزی ـ بهداشتی است و همواره رضایت مشتریان را مدنظرقرارداد ه  و چشم‌انداز خود را «یکی از 5 شرکت برتر صنعت سلولزی و هایژنیک در منطقه تا سال 1404» ترسیم نموده است. در این مسیر  با بهره‌گیری از فن‌آوری‌های نوین، سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر ISO 9001:2015 و رعایت الزامات، مقررات و استاندارهای مرتبط ملی و بین‌المللی، همواره نیازمندی‌های مشتریان خود را با هدف اصلی افزایش سطح بهداشت و سلامت جامعه تامین می‌نماید.

تعداد سایت های تولیدی

3

آدرس

تهران- خ گاندی- کوچه ۱۷- پلاک ۲۲