معرفی

شرکت پدیده شیمی غرب از شرکت های هلدینگ پدیده شیمی پایدار و زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ در سال ۱۳۹۱ با هدف تولید محصولات سولفوناسیون تأسیس شد.

با تکیه بر دانش مدیران این شرکت و تلاش بی وقفه کارکنان، کارخانه پدیده شیمی غرب با تولید مواد اولیه و حد واسط شامل گروه محصولات اسیدی و الکلی، با ظرفیت سالانه 16500 تن در مهر ماه سال 1392 به بهره‌برداری رسید و با توجه به کیفیت بالای محصولات تولیدی، خیلی سریع مشتریان وفاداری را جذب نمود. این مجموعه اکنون توانسته است، ظرفیت تولید خود را به سالانه 32000 تن افزایش دهد.

در فاز دوم، تولید پودر شوینده با ظرفیت سالانه 45000  تن در دستور کار قرار گرفت که در حال حاضر با افزایش توانمندی و ارتقا و توسعه این واحد، ظرفیت سالانه تولید به 30000 تن در سال رسیده است.

در فاز سوم، کارخانه پدیده شیمی غرب 2 با هدف تولید مایعات شوینده، آرایشی و دارویی در سال 1398 شروع به کار نمود و در مرحله اول با ظرفیت سالانه 3000 تن، محصولات ضدعفونی کننده با برند PSGPro را وارد بازار نمود. در حال حاضر این واحد تولیدی ظرفیت تولید سالانه 10000 تن مایعات و شوینده های بهداشتی را دارد.

پروژه زنجان در راستای افزایش ظرفیت فروش داخلی و صادراتی مواد اولیه، در حال ساخت و راه‌اندازی می‌باشد.

تولیدات

محصولات آماده شامل پودرها و مایعات شوینده عمومی و تخصصی. مواد اولیه و حد واسط صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی

 

چشم انداز

چشم انداز ما ورود به لیست 100 شرکت برتر شیمیایی دنیا  با ارائه راهکارهایی مبتنی بر فناوری های پیشرفته ، توسعه بازارهای جدید ، پایبندی به موضوعات زیست محیطی و توانمندسازی سرمایه انسانی تا سال 1410 است.

1391سال تاسیس
3تعداد سایت های تولیدی
385تعداد کارکنان
تهران، میدان آرژانتین-خیابان 21-پلاک 3

ماموریت

ما با ارائه راهکارهای فناورانه و تامین محصولات شیمیایی با کیفیت، با اتکا به سرمایه انسانی شایسته برای کسب و کار مشتریان داخلی و بین المللی در حوزه های زیر خلق ارزش می نماییم:

  • صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی
  • شیمی ساختمان
  • صنایع پلیمرهای محلول در آب
  • صنایع آب