معرفی

گروه صنعتی آریان کیمیا تک، مجموعه بزرگ تولیدی و موفق ایرانی است که با بیش از 18 سال سابقه در زمینه محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی فعالیت می‌کند. تولید محصولات دارویی، آرایشی و مراقبتی پوست و مو در شرکت آریان کیمیا تک بر اساس استانداردهای روز دنیا انجام می‌شود و عمده فعالیت‌های این شرکت را به خود اختصاص داده است. شرکت آریان کیمیا تک از معدود تولیدکنندگان لوازم آرایشی- بهداشتی محسوب می‌شود که دارای مجوز تولید دارو و محصولات دارویی است. این مجموعه یکی از برترین تولیدکنندگان محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه محسوب می‌شود که در بازارهای جهانی حضور فعال دارد؛ از این رو علاوه بر ایران، توجه بسیاری از کشورهای دیگر را نیز به محصولات خود جلب نموده است و تاثیرات مثبت بر تولید ملی داشته است.
این مجموعه در سال 1381 فعالیت خود را با تولید و عرضه برند مای به بازار داخل ایران آغاز کرد. کارخانه تولیدی محصولات این مجموعه در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قرار دارد که با بیش از 44 هزار متر مربع مساحت، بزرگترین کارخانه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران، محسوب میشود. همچنین، این مجموعه در حال حاضر از طریق کانال‌های متعدد فروش از جمله: فروش مویرگی، فروش نمایندگی‌ها، فروش زنجیره‌ای، و فروش آنلاین به مصرف‌کنندگان عزیز خدمت‌رسانی می‌کند.  

 

برندها
مای – شون – نئودرم – کالیستا – مامابی‌بی – مای‌فارما - مای من – بلک دایموند – ژوآن – نیوتیس

 

نشانی کارخانه
قم - منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان-  فاز1 - خیابان توسعه - توسعه 6 -  قطعات 74-B73
تلفن کارخانه
025-33677206
 

چشم انداز

برترين هلدينگ دانش محور محصولات دارويي، آرايشي و بهداشتي در خاورميانه

1381سال تاسیس
3تعداد سایت های تولیدی
1733تعداد کارکنان
خ ولیعصر – روبروی پارک ملت – خ سلطانی (سایه) – پ 68

ماموریت

سازمانی‌ برنامه محور و در عین حال عمگرا و چابک است كه ارتقاء زیبابی‌ و سلامت انسان‌‌ها را ماموریت خود می‌‌‌داند و در تلاش است با حضور در 5 قاره برای‌ تامین و فروش محصولات دارویی‌، آرایشی‌ و بهداشتی‌ با كیفیت متناسب با قیمت برای‌ تمام كسانی‌ كه همزمان به كیفیت و قیمت اهمیت می‌‌‌دهند.