معرفی

شرکت پخش پديده پايدار، از گروه شرکت‌های پدیده شیمی پایدار است که در آذرماه سال 1387 باهدف بازاريابی، فروش و پخش مویرگی محصولات شوينده و بهداشتی، سلولزی و غذایی با برندهای اکتیو، لندی بنانهاده شد.
این شرکت با برخورداری از کارکنان متعهد، ناوگان پخش منظم و با بهره‌گیری از آخرین فناوری‌های روز دنیا در امر ثبت سفارش و اطلاع از خواسته‌های مخاطبان خود، در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی به نیاز‌های مشتریان گرامی می‌کوشد. کارکنان این شرکت با شناختی عمیق از اخلاق کسب‌وکار و مسئولیت‌های حرفه‌ای خود با نگاه به آینده، رفاه و پیشرفت مستمر کشور عزیزمان را دنبال می‌کنند.
شرکت پخش پدیده‌ پایدار با آموزش نیروی انسانی و نگاه به رسالت‌های بنیادین خود می‌کوشد تا با تبدیل‌شدن به برترین شرکت پخش گروه صنعتی گلرنگ و کسب بیشترین میزان رشد و توسعه در بین شرکت‌های پخش ایران، جایگاه ممتازی را به خود اختصاص دهد.

چشم انداز

تبدیل شدن به برترین شرکت پخش ایران تا سال ۱۴۰۴

1387سال تاسیس
1020تعداد کارکنان
تهران- خیابان گاندی جنوبی، کوچه هجدهم، پلاک ۱۳

ماموریت

ما بر این باوریم که هم‌وطنان بزرگوارمان، شایسته دسترسی به هنگام و مناسب به محصولات هستند و ما برای رشد و توسعه‌ پایدار در این راستا، استقرار فرآیندها و فن‌آوری‌های نو، بهره‌گیری از ایده‌ها و دانش نیروی کار متخصص و ارزش‌آفرین، ایجاد ساختار چابک و نهادینه کردن کار تیمی را از فعالیت محوری خود به شمار می‌آوریم. ما شناختی عمیق از اخلاق کسب‌وکار و مسئولیت‌های خود در قبال جامعه، محیط‌زیست، گروه صنعتی گلرنگ، شرکت‌های مشابه و دیگر ذی‌نفعان خود داریم و با نگاه به آینده رفاه و پیشرفت مستمر کشور عزیزمان را دنبال می‌کنیم.