کارشناس حسابداری فروش

پخش پدیده پایدار

تمام وقت

تهران
مشاهده

پخش پدیده پایدار


شرکت پخش پديده پايدار، از گروه شرکت‌های پدیده شیمی پایدار است که در آذرماه سال 1387 باهدف بازاريابی، فروش و پخش مویرگی محصولات شوينده و بهداشتی، سلولزی و غذایی با برندهای اکتیو، لندی و اکشن بنانهاده شد.
این شرکت با برخورداری از کارکنان متعهد، ناوگان پخش منظم و با بهره‌گیری از آخرین فناوری‌های روز دنیا در امر ثبت سفارش و اطلاع از خواسته‌های مخاطبان خود، در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی به نیاز‌های مشتریان گرامی می‌کوشد. کارکنان این شرکت با شناختی عمیق از اخلاق کسب‌وکار و مسئولیت‌های حرفه‌ای خود با نگاه به آینده، رفاه و پیشرفت مستمر کشور عزیزمان را دنبال می‌کنند.
شرکت پخش پدیده‌ پایدار با آموزش نیروی انسانی و نگاه به رسالت‌های بنیادین خود می‌کوشد تا با تبدیل‌شدن به برترین شرکت پخش گروه صنعتی گلرنگ و کسب بیشترین میزان رشد و توسعه در بین شرکت‌های پخش ایران، جایگاه ممتازی را به خود اختصاص دهد.

اطلاع از سایر فرصت های شغلی گروه صنعتی گلرنگ

گالری تصاویر

چشم انداز

تبدیل شدن به برترین شرکت پخش ایران تا سال ۱۴۰۴.

سال تاسیس

1387

تعداد کارکنان

669

آدرس

تهران- خیابان گاندی جنوبی، کوچه هجدهم، پلاک ۱۳

ماموریت

ما بر این باوریم که هم‌وطنان بزرگوارمان، شایسته دسترسی به هنگام و مناسب به محصولات هستند و ما برای رشد و توسعه‌ پایدار در این راستا، استقرار فرآیندها و فن‌آوری‌های نو، بهره‌گیری از ایده‌ها و دانش نیروی کار متخصص و ارزش‌آفرین، ایجاد ساختار چابک و نهادینه کردن کار تیمی را از فعالیت محوری خود به شمار می‌آوریم. ما شناختی عمیق از اخلاق کسب‌وکار و مسئولیت‌های خود در قبال جامعه، محیط‌زیست، گروه صنعتی گلرنگ، رقبا و دیگر ذی‌نفعان خود داریم و با نگاه به آینده رفاه و پیشرفت مستمر کشور عزیزمان را دنبال می‌کنیم.