دیدار آغاز سال جدید در گروه صنعتی گلرنگ و گلرنگ سیستم
سه شنبه 14 فروردین 1397

دیدار آغاز سال شرکت‌ گروه صنعتی گلرنگ و گلرنگ سیستم با حضور دکتر فضلی مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ، جمعی از مدیران ارشد و همکاران این شرکت‌ها در صبح روز 14 فروردین 97 برگزار شد. در این دیدار دکتر فضلی ضمن تبریک سال نو، بیان داشت: با توانمندی همه همکاران عزیز که امروز تعدادمان بیش از ۱۸ هزار نفر است، باید بتوانیم در سال ۹۷ از انرژی بالقوه تمام همکاران به شکلی بهره‌ور استفاده کنیم تا در سطح جهانی به جایگاهی مطلوب‌تر برسیم و برای رسیدن به بهره‌وری باید از خودمان در گروه صنعتی گلرنگ و گلرنگ سیستم شروع کنیم. ایشان ادامه داد: بهره‌وری با «انجام کار درست» و «اثربخشی» میسر می‌شود. باید کار درست را به بهترین شکل انجام دهیم تا بهره‌وری در حد اعلا صورت پذیرد. دکتر فضلی گفت: امسال باید بتوانیم معنوی‌تر در گروه کار کنیم. کار گروهی از مباحث مهم معنوی است. در این راستا حمیت باید جای منیت را بگیرد با این نگاه که همکارانی که در تیم هستند همان قدر کارشان ارزشمند است که کار خودمان. همین طور باید در ارزیابی عملکرد برای کار تیمی اهمیتی ویژه قائل شد. مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ با تاکید بر بهره‌گیری از ایده‌ها و آراء همه همکاران ابراز داشت: باید با حرکت جمعی، خرد جمعی و باور جمعی کاری بکنیم که امسال در مجموعه بتوانیم در سطح جهانی مطرح باشیم. دکتر فضلی تاکید کرد: امیدواریم به نقطه‌ای برسیم که هیچ کاری روی زمین نماند و هیچ کاری را به صورت موازی دو یا سه گروه انجام ندهند.

در ادامه به دعوت دکتر فضلی جمعی از همکاران به اظهار نظر پرداختند و درباره مسائل گوناگون سوال پرسیدند و ایشان ضمن پاسخ به سوالات، تصریح کرد: ما اول باید از خودمان شروع کنیم و به نوعی عمل کنیم که بهره‌وری و یکپارچگی در گروه صنعتی گلرنگ به بهترین شکل عملی شود و تا حد امکان تمام موارد را دیده باشیم. ما در گروه و گلرنگ سیستم عمدتا باید نقشی تسهیل‌کننده داشته باشیم و وقتی انتظار یکپارچگی و بهره‌وری از شرکت‌ها داریم، خودمان به بهترین نحو آن را به انجام رسانده باشیم و کاستی نداشته باشیم. مجموعا گروه صنعتی گلرنگ باید در کل گروه، الگوی بهره‌وری باشد. از سوی دیگر شرح مشاغل باید جامع و مانع باشد؛ یعنی همه کارها را در برگیرد و مانع از تکرار آن در واحدهای مختلف توسط افراد مختلف شود و باید هر کاری را به موقع و دقیق انجام دهیم و از کارهای غیر ضروری به شدت پرهیز کنیم.

دکتر فضلی در پایان ضمن ابراز خرسندی از دیدار همکاران در نخستین روز کاری سال ۹۷ گفت: بابت تمام زحماتی که در سال ۹۶ کشیده‌اید، از شما سپاسگزارم. آرزوی بهترین‌ها را برای شما در سال جدید و سال‌های آتی دارم . امیدورام فضایی در گروه فراهم شود که کار کردن فوق‌العاده لذت بخش باشد.

ارسال نظر