برگزاری جشن چهارمین سالروز تاسیس شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش
سه شنبه 28 آذر 1396

 جشن چهارمین سالروز تاسیس شرکت فروشگاه­های زنجیره­ای افق کوروش روز چهارشنبه مورخ 08 آذر ماه 96، با حضور مدیران ارشد و کارشناسان این سازمان برگزار شد. جناب آقای مهندس فخریان، مدیرعامل شرکت، طی سخنرانی در این مراسم، از زحمات و همراهی کارکنان افق کوروشِ سراسر کشور برای ارتقاء جایگاه این مجموعه قدردانی کردند. وی در این دیدار صمیمانه با همکاران ساختمان مرکزی، از نیروی انسانی به عنوان ارزشمندترین سرمایه یاد و بر لزوم اهتمام ویژه در خدمت رسانی مطلوب به شهروندان و بهبود امور تاکید کردند. ایشان ضمن تشریح عملکرد و برنامه های آتی شرکت، گفتند: هم اکنون فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به لحاظ تعداد شعب و نیروی انسانی در سکوی نخست صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور قرار دارد و حفظ این جایگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.


 

وی همچنین از افتتاح اولین شعبه فروشگاه افق کوروش در شهر بغداد عراق در سال 97، راه اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا و گسترش فروشگاه های فرانچایز افق کوروش خبر دادند.

به مناسبت چهارمین سالروز تاسیس شرکت، مسابقه هایی برای مشتریان و همکاران برگزار شد که جوایز برندگان یک دستگاه خودرو ساندرو و پلاک های طلای طرح افق کوروش بود و طی قرعه کشی به آنان اهدا شد. همچنین در فروشگاه­های سراسر کشور با توزیع شیرینی از مشتریان  پذیرایی شد.

ارسال نظر